Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФК "Вихър" Николово 4:2 Шурданица "Г. Дамяново"

Администратор

Любим Футболист от отбора : Маевата
    Брой мнения : 98
    Join date : 06.08.2010

ФК "Вихър" Николово 4:2 Шурданица "Г. Дамяново" Empty ФК "Вихър" Николово 4:2 Шурданица "Г. Дамяново"

Писане by Kricc * Пон Сеп 27, 2010 2:24 am

Срещата се проведе пред около 150 зрители при дъждовно време. Отборът на Николово излезе с идеята да зарадва за първи път у дома своята вярна публика и още в началните минути пролича желание за изразителна победа. Така и стана - в 35 мин. след извеждащо подаване на Велизар Рангелов - Метъла, Антон Венелинов - Борсука вкара за 1:0. Малко след това отново Бурсука реализира втори гол. Така завърши първото полувреме. На полувремето ст. треньора Слави Методиев - Специалния направи три смени - влязоха Апостол Апостолов - Пони, Мартин Благоев и Димитър Пемперски - Майстора, които се вписаха по много добър начин в мача. Още в началото на второто полувреме при една от поредните атаки на "Вихър", Метъла се оказа най-съобразителен и прехвърляйки вратаря, реализира за 3:0! В 70-та минута на мача, Борсука вкара третия си гол в мача, сякаш за да покаже на всички, че може и резултата набъбна до 4:0. И когато всички очакваха разгром, футболистите на Николово се отпуснаха и позволиха на гостите до края на мача да вкарат два безответни гола за крайното 4:2.

В момента е: Нед Май 19, 2024 7:57 pm