ФК "Мария Луиза" Лом 2:2 ФК "Вихър" Николово

Администратор

Любим Футболист от отбора : Маевата
    Брой мнения : 98
    Join date : 06.08.2010

ФК "Мария Луиза" Лом 2:2 ФК "Вихър" Николово Empty ФК "Мария Луиза" Лом 2:2 ФК "Вихър" Николово

Писане by Kricc * Нед Окт 03, 2010 3:06 am

Срещата се игра пред около 200 зрители, сред които бившия Председател на 40-то Народно събрание на РБългария и народен представител от нашия регион г-н Б. Великов(който е и финансов благодетел на отбора на "Мария Луиза") и кмета на Лом - г-жа П. Пенкова. Времето бе подходящо за футбол, но терена бе много лош - твърд и неравен. До 20-та минута на мача отбора на Николово изпусна две много добри положения в лицето на Антон Венелинов - Борсука и Славейко Каменов - Феята. И тогава дойдоха грешките в отбраната - до края на полувремето отбора на Лом вкара два безответни гола за 2:0, първия от дузпа - Й. Стоянов направи неуспешен шпагат на връхлитащ нападател, а втория - след грешка на десния бег Ивайло Илиев - Ивчо. В тези моменти не можем да не отличим отличните изяви на вратаря Юлиан Райчев, спасил няколко много сериозни опасности. На полувремето ст. треньора Слави Методиев направи една смяна като вкара втори нападател в лицето на Фидос Фидосов - Доси. С тази смяна играта на отбора определено се оживи и се създадоха няколко 100% положения, пропуснати от Борсука, Д. Пемперски - Майстора и Феята. Все пак в 70-та минута на мача Димитър Кръстев - Фачика изстреля топовен изстрел от над 30 метра, вратаря на Лом се намеси и тя рикошира в напречната греда, за да попадне в краката на Феята, който не сгреши-2:1. Този гол сякаш даде криле на отбора на Николово и "замириса" на изравняване. То дойде в 85-та минута на мача - добре игралия до този момент Майстора опита своя специалитет и от 30 метра прокара топката под плонжа вратаря на "Мария Луиза" за 2:2.

В момента е: Нед Май 19, 2024 5:59 pm