Администратор

Любим Футболист от отбора : Маевата
    Брой мнения : 98
    Join date : 06.08.2010

ФК "Бойчиновци" 0:4 ФК "Вихър" Николово Empty ФК "Бойчиновци" 0:4 ФК "Вихър" Николово

Писане by Kricc * Нед Окт 31, 2010 12:59 am

Срещата се състоя пред около 150 зрители при хубаво време и добър терен за игра. Още в началните минути отбора на Николово взе инициативата и не я изпусна до края на мача. Съдийската бригада начело с Емилиан Тодоров - Ембата не бе затруднена от действията на двата отбора и като цяло се справи с поверения им мач. Още в 5-та минута на срещата при едно центриране в наказателното поле на домакините, топката срешна ръката на футболист от Бойчиновци и главния съдия посочи бялата точка. Зад топката застана Антон Венелинов- Борсука, който стреля в гредата. Последваха няколко минути на разколебаване, за да дойде 15 мин. на мача, когато след пас на В. Рангелов - Метъла, най-съобразителен се оказа С. Каменов - Феята, който отбеляза за 0:1. След гола дойдоха и няколко добри минути за отбора на Бойчиновци, а отбора на Николово се прибра в собствената си половина, разчитайки на добрата си защита в лицето на Ивчо, Фачика, Даката и Гошко и чакаше своя момент да довърши противника на контраатака. В тези минути за пореден път пролича какво означава класния вратар за един отбор - Юлиан Райчев с отличните си изяви под рамката на вратата буквално отчая нападателите на Бойчиновци. Тази тактика успя - в 20-та мин. при една контраатака Д. Пемперски - Майстора с прекрасно извеждащо подаване намери Феята, който излезе очи в очи с вратаря и не сгреши за 0:2. Но това не бе всичко - в буквално следващата атака Метъла успя да се пребори за една топка в наказателното поле на Бойчиновци и да отбележи за 0:3. Така завърши първото полувреме на мача. Вторите 45 минути не се различаваха съществено от първите-отбора на Николово с лека ръка пропиля няколко стопроцентови положения в лицето на Феята, Доси(влязъл през второто полувреме) и Метъла. Малко след това, след прекрасно центриране от ъглов удар на Майстора, Даката направи страхотен гол с глава, който незнайно защо, бе отменен от съдията. В 75 мин. на мача Доси успя да се пребори за една топка в наказателното поле на Бойчиновци и бе повален-дузпа за Вихър! Зад топката застана Метъла, би насочено в долния десен ъгъл на вратата, но вратаря успя да спаси! Това бе третата пропусната дузпа през този сезон за отбора на Николово. Все пак, в самия край на мача Феята успя да направи своя хеттрик(бе избран и за играч на мача) и да направи резултата разгромен - 0:4. Честито момчета!

В момента е: Нед Май 19, 2024 8:08 pm