Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФК "Форца" Благово 2:3 ФК "Вихър" Николово

Администратор

Любим Футболист от отбора : Маевата
    Брой мнения : 98
    Join date : 06.08.2010

ФК "Форца" Благово 2:3 ФК "Вихър" Николово Empty ФК "Форца" Благово 2:3 ФК "Вихър" Николово

Писане by Kricc * Нед Ное 14, 2010 6:22 pm

Тази среща се игра пред около 200 зрители при слънчево време и лош терен за игра. От както отбора на Николово се върна в регионалната група преди 4 години, той нямаше победа тук. В началните минути, при едно центриране на Антон Венелинов - Бурсука, вратаря на Благово не успя да я овладее и буквално я подари на връхлитащия Фидос Фидосов - Доси, които не сгреши за 0:1! Последваха множество пропуски и то само пред вратата на "Форца" - с тях се отличиха Славейко Каменов - Феята, Мирослав Георгиев - Джудиста и Доси. За жалост това изигра лоша шега на отбора и в началните минути на второто полувреме отбора на Благово изравни от пряк свободен удар в близост до вратата. Не минаха и 5 минути от изравняването, когато стана и най-хубавия момент в мача - след отлично центриране на Милен Кръстев(играл както винаги много силно), Йордан Стоянов със странична ножица от воле вкара изключително красив гол за 1:2! В този момент играчите на Николово си помислиха, че мача е завършил, но не така мислеха домакините от Благово - при едно центриране в наказателното поле на Вихър, топката прехвърли куп от играчи и попадна в непокрит футболист от отбора на Форца и той не сграши за 2:2! Мача отиваше към своя край, когато при едно меле в наказателното поле на Благово, новото попълнение Петър Петров овладя коженото кълбо и вкара за 2:3! За играч на мача, ръководството на отбора избра Мартин Михайлов(Марти) - да му е честито! Така след изиграните мачове от 12 кръг, отбора на "Вихър" Николово продължава да заема 2-ро място в класирането на 4 точки от водача Габровница.

В момента е: Нед Май 19, 2024 7:07 pm