ФК "Вихър" Николово 9:0 ФК "Селяк" Стубел

Любим Футболист от отбора : Всички!
    Брой мнения : 7
    Join date : 11.09.2010
    Age : 55

ФК "Вихър" Николово 9:0 ФК "Селяк" Стубел Empty ФК "Вихър" Николово 9:0 ФК "Селяк" Стубел

Писане by mkonov Съб Ное 20, 2010 10:59 pm

Срещата се игра пред около 150 зрители при много хубаво време и добър терен за игра. В началните 20-ина минути на мача, двата отбора стояха равностойно на терена, за да дойде 23 мин., когато Велизар Рангелов - Метъла успя да се пребори в наказателното поле на Стубел за една спорна топка и сам реализира за 1:0. След гола отбора на Николово заигра своята игра и в рамките на 5 минути резултата стана 3:0. Първо Фидос Фидосов - Доси вкара мого красив гол от границата на наказателното поле с много точен удар в долния десен ъгъл на вратата на "Селяк", а след това Мирослав Николов - Мирко Солетата отбеляза от воле атрактивен гол. След получения резултат отбора на Стубел явно свали гарда - при една центрирана топка в наказателното поле и недобра намеса на вратаря, Пани си заби неспасяемо топката в своята врата - 4:0. До края на полувремето отбора на "Вихър" успя да отбележи чрез Мирко - Солетата(избран за играч на мача) и резултата набъбна - 5:0. На почивката ст. треньора Слави Методиев - Специалния направи три смени като извади основни състезатели - Д. Пемперски - Майстора, Й. Стоянов - Даката и играещия постоянно на много добро ниво от началото на сезона - Милен Кръстев. На тяхно място влязоха П. Петров, Милен Рангелов и Мартин Благоев - Марти. Второто полувреме отбора на Вихър свали оборотите, но въпреки това в 55-та мин. Фидос Фидосов - Доси успя да се пребори за една топка и вкара за 6:0! Буквално в следващата атака П. Петров изведе сам срещу вратаря В. Рангелов - Метъла, той не прояви егоизъм и изведе Антон Венелинов - Борсука, който вкара за 7:0! И това не бе всичко - в 75-та минута отличния в този мач Доси вкара своя хеттрик нато отбеляза гол от изключително малък ъгъл. Крайното 9:0 оформи Метъла, гол, дошъл след грешка на вратаря. В последните минути на мача отбора на Николово получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Мартин Благоев - Марти, който умишлено изкара топката в аут, за да не се получи двуцифрен резултат! След този мач отбора на "Вихър" Николово продължава да заема второ място в класирането на 7 точки от водача Габровница!

В момента е: Нед Май 19, 2024 6:51 pm