Любим Футболист от отбора : Всички!
    Брой мнения : 7
    Join date : 11.09.2010
    Age : 55

ФК "Дичо" Липен 1:1 ФК "Вихър" Николово Empty ФК "Дичо" Липен 1:1 ФК "Вихър" Николово

Писане by mkonov Пон Ное 29, 2010 5:02 am

Срещата се игра пред около 150 зрители при студено време и неравен терен. Този двубой имаше особен заряд с оглед на мачовете между двата отбора в предишните първенства(последната среща между двата тима не завърши поради бой между двете публики). В първите минути на мача отбора на Николово показа защо е в челото на класирането в областната група, натисна своя противник и резултата не закъсня - след прекрасно центриране отляво на Димитър Кръстев - Фачика, Славейко Каменов - Феята засече топката и от воле вкара за 0:1! До края на полувремето отбора на Вихър пропусна няколко шанса за удвояване на резултата чрез Фидос Фидосов - Доси, с което да реши срещата в своя полза. През второто полувреме отбора на Дичо заигра много здраво и това даде резултат - в 70-та минута на мача след грешка в защитата в отбора на Николово, дори и без положения до този момент, те изравниха резултата - 1:1. До края на мача отбора на Вихър натисна своя противник, мача стана двуостър, но така и до гол не се стигна!

В момента е: Нед Май 19, 2024 5:36 pm