ФК "Вихър" Николово 5:1 ФК "Левски" Комощица

Администратор

Любим Футболист от отбора : Маевата
    Брой мнения : 98
    Join date : 06.08.2010

ФК "Вихър" Николово 5:1 ФК "Левски" Комощица Empty ФК "Вихър" Николово 5:1 ФК "Левски" Комощица

Писане by Kricc * Нед Мар 20, 2011 6:04 pm

Срещата започна пред около 100-тина зрители при мрачно време и лош терен. В началните минути отбора на Николово пропусна с лека ръка няколко удобни ситуации за гол, за да дойде 25 мин, когато футболист от Комощица с топовен шут отляво на атаката и немалка доза късмет, прехвърли вратаря Юли Райчев и вкара много красив гол за 0:1. След този гол футболистите на Вихър реагираха като ужилени и натиснаха своя противник. Резултата не закъсня - в 28-та мин. при едно разбъркване пред наказателното поле на отбора-гост, топката попадна в едно от новите попълнения в отбора - Светлин Петров(Кантара), който с бомбен шут от границата на наказателното поле буквално препарира вратаря - 1:1! Бързото връщане на гола даде нов стимул на отбора на "Вихър" и в 35 мин. след показно двойно подаване между Д. Пемперски - Майстора и Мирослав Николов - Мирко, Майстора стреля покрай плонжа на вратаря и направи резултата 2:1! През второто полувреме бяха направени няколко смени, които освежиха играта на Николово. Една от тях, безспорния талант Антон Венелинов - Борсука вкара за 3:1 след извеждащо подаване на Майстора за 3:1! След този гол футболистите на "Вихър" се забавляваха на терена. В 75-та мин. при един пробив от ляво на Апостол Апостолов - Пони, същия от много малък ъгъл се опита да центрира, но топката изненадващо влетя в мрежата на гостите и се получи много красив гол за 4:1! Само няколко минути след това отново Майстора изведе Борсука пред малкото наказателно поле и той вкара с левия крак втория си гол - 5:1! След края на срещата спортно-техническото и треньорското ръководство на отбора единодушно избраха за играч на мача Антон Венелинов - Борсука! Честито!

В момента е: Нед Май 19, 2024 5:59 pm