ФК "Бенковски" Габровница 0:0 ФК "Вихър" Николово

Администратор

Любим Футболист от отбора : Маевата
    Брой мнения : 98
    Join date : 06.08.2010

ФК "Бенковски" Габровница 0:0 ФК "Вихър" Николово Empty ФК "Бенковски" Габровница 0:0 ФК "Вихър" Николово

Писане by Kricc * Нед Май 08, 2011 5:45 pm

Срещата се игра пред многобройна публика, дошла да види двата най-добри отбора в областната група. Тя започна с лек домакински натиск, който бе умело овладян от опитната защита на Николово. Първото полувреме на два пъти отличния в този мач Юли Райчев спаси чисти голови положения и отчая нападателите на Габровница Ангел Ангелов - Боки и Денис Езекиев.
    Второто полувреме не се различаваше съществено от първото - домакините атакуваха хаотично, което не затрудняваше отбора на Николово. Персоналните задачи, които бе поставил ст. треньора Слави Методиев - Специалния дадоха резултат: Славейко Каменов - Феята не даде на Денис изобщо да играе, Й. Стоянов - Даката се справи с Боки, Цветан Петров - Пецата игра добре дефанзивно срещу техния конструктор - Борко, а Ивайло Илиев - Ивчо блокираше всеки опит на Чавдар от задна позиция да атакува вратата на Николово. Не можем да не отбележим и отличната игра на Светлин Петров - Кантара, който като последен в отбраната обираше всички топки и умело правеше изкуствени засади. Трябва да подчертаем и доброто съдийство на съдийската тройка, начело с Даниел Цолов, които се справиха с мача. В крайна сметка краен резултат "Бенковски" Габровница - "Вихър" Николово 0:0!

В момента е: Нед Май 19, 2024 6:16 pm