ФК "Вихър" Николово 1:0 ФК "Септември" Медковец

Администратор

Любим Футболист от отбора : Маевата
    Брой мнения : 98
    Join date : 06.08.2010

ФК "Вихър" Николово 1:0 ФК "Септември" Медковец Empty ФК "Вихър" Николово 1:0 ФК "Септември" Медковец

Писане by Kricc * Пон Дек 06, 2010 3:23 am

Срещата се игра пред около стотина зрители при непрестанен дъжд и много тежък терен. Още в началните минути отбора на Николово натисна своя противник и чрез своя голмайстор за полусезона Велизар Рангелов - Метъла, можеше да стигне до ранен гол. За жалост топката се спря от една локва на самата голлиния, откъдето защитник на гостите я изчисти. Последваха нови пропуски пред вратата на Медковец - отличиха се Мирослав Георгиев - Джудиста, Антон Венелинов - Борсука и Мирослав Николов - Солетата. Логичното се случи в 20-та минута на мача, когато избрания за играч на полусезона Димитър Пемперски - Майстора овладя една топка в центъра, усети че отбора на Медковец опитва да прави изкуствена засада, прехвърли защитата и сам излезе срещу вратаря на гостите - оттам майсторски го прехвърли-1:0. До края на полувремето отново последваха множество пропуски на отбора на Вихър и не се стигна до гола на успокоението. Второто полувреме не се различаваше съществено от първото - с пропуски се отличиха Майстора и влезлите през второто полувреме Милен Рангелов и Петър Петров. В крайна сметка мача завърши при този резултат и отбора на "Вихър" Николово ще зимува на второто място в класирането в "А" Областната група!

В момента е: Нед Май 19, 2024 3:25 pm