ФК "Шурданица" Г. Дамяново 1:3 ФК "Вихър" Николово

Администратор

Любим Футболист от отбора : Маевата
    Брой мнения : 98
    Join date : 06.08.2010

ФК "Шурданица" Г. Дамяново 1:3 ФК "Вихър" Николово Empty ФК "Шурданица" Г. Дамяново 1:3 ФК "Вихър" Николово

Писане by Kricc * Пон Мар 28, 2011 3:15 am

Двубоят между тези два отбора винаги е носил особен заряд, този мач не направи изключение. Като доказателство за това бе многобройната публика, дошла да наблюдава този интересен мач. В началните минути пролича кой е по-опитния от двата отбора - момчетата на треньора Слави Методиев - Специалния контролираха играта и още в 15-та минута след чудесно извеждащо подаване на Й. Стоянов - Даката, Антон Венелинов - Борсука се озова очи в очи с вратаря на Шурданица и не сгреши за 0:1! След гола отбора на Дамяново се окопити и от своя страна създаде 2-3 чисти голови положения, отразени с майсторство от отличния не само в този мач Юлиан Райчев. И точно когато замириса на изравняване, в 35 мин. Д. Пемперски - Майстора центрира по чудесен начин от фаул и буквално сложи топката на главата на Велизар Рангелов - Метъла, който вкара за 0:2! Оставаха 2-3 минути до края на полувремето, когато Борсука видя пролука в противниковата защита и изведе на чиста позиция тарана Мирослав Йорданов - Миро джудиста, който по много елегантен начин отбеляза за 0:3!
    През второто полувреме отбора на Николово намали оборотите, като задържаше повече топката в свое владение и по този начин не позволяваше на отбора на Шурданица да сътвори нещо интересно. Все пак в 89-та мин. на мача те отбелязаха почетния си гол за 1:3! След мача спортно-техническото и треньорското ръководство единодушно избраха за играч на мача Георги Антов - Гошко, който игра много сърцато в защита и заедно с Даката буквално обраха всички топки в защита! Честито на целия отбор и на неговите верни фенове!

В момента е: Нед Май 19, 2024 12:06 pm